polski   |   english

O NAS

 

EXPOSE - PIERWSZA E-PRACOWNIA NAKRYĆ GŁOWY

W 2011 roku Magda Zgórska założyła pierwszą w Polsce pracownie zajmującą się wyłącznie wykonywanie misternych nakryć głowy zwanych fascynatorami. Od tamtego czasu pojęcie to jest coraz szerzej znane a ozdoby projektowane w atelier coraz popularniejsze. Od momentu powstania stawiamy sobie za cel, by w każdą ozdobę  do włosów tchnąć  oryginalność i piękno. 


 EXPOSE - MISJA FASCYNOWANIA

Szukamy nowych inspiracji, by projektować coraz ciekawsze ozdoby.

Przełamuje stereotypy dotyczące nakryć głowy.

Pragniemy wyznaczać nowe trendy i przesuwać granicę tego co modne na głowę.

Chcemy zaskakiwać co sezon nowymi materiałami i formami.

Udowadniać, że moda nakryć głowy jest pasjonująca, piękna i dla każdego.


 EXPOSE - JAKIE AKCESORIA PROJEKTUJEMY

Tworzymy modele wieczorowe, codzienne i na specjalne okazję. Wykonujemy projekty na specjalne zamówienie i krótkie autorskie serie których przybywa z każdym tygodniem. Wykonujemy kolekcje na zamówienie sklepów.

Każda ozdoba jest wyjątkowa, od początku do końca wykonana w pracowni Expose wedle naszego pomysłu. Masz pewność, że twój fascynator będzie tylko TWÓJ, nie masowo wyprodukowany gdzieś za oceanem.

Nasze produkty są idealne na ślub dla druhny, gościa, flower girl, mamy Panny Młodej lub Pana Młodego, poprawiny, ślub cywilny. Także na zabawę karnawałową, sylwestrową, studniówkową, połowinkową. Idealne też na  Christmas Party, do teatru, wyścigi/zawody konne, na romantyczną kolację, czy na co dzień,...okazji by założyć ozdobę Expose nie ma końca!


expose - o nas tworzenie fascyantorów świat kalepuszy nakryć głowy szczecin magda zgórska                    expose - o nas tworzenie fascyantorów świat kalepuszy nakryć głowy szczecin magda zgórska                  expose - o nas tworzenie fascyantorów świat kalepuszy nakryć głowy szczecin magda zgórska

 EXPOSE - MODA NA FASCYNATORY 

Nasze projekty podróżują po świecie, żyją własnym życiem na licznych sesjach zdjęciowych. Są wybierane przez znanych artystów. Projektujemy na pokazy mody, pod sukienki znanych mistrzów, dla wymagających klientek. Kolekcje pojawiają  się na okładkach, w programach TV oraz portalach internetowych. Dzięki Expose słowo fascyantor pojawia się w kolorowych magazynach i na blogach.
Expose pragnie, każdego dnia zarażać was miłością... do nakryć głowy!

 
 

 

     expose - o nas tworzenie fascyantorów świat kalepuszy nakryć głowy szczecin magda zgórska    expose - o nas tworzenie fascyantorów świat kalepuszy nakryć głowy szczecin magda zgórska   expose - o nas tworzenie fascyantorów świat kalepuszy nakryć głowy szczecin magda zgórska

 

 

 

 

 

 

 

Sklep internetowy od home.pl