polski   |   english

Produkt dnia

SHADY 4 woal 55,00 zł

SHADY 3 woalka 89,00 zł

PARADISE 75,00 zł 55,00 zł


Glam Bow 125,00 zł

Czas realizacji zamówienia, formy płatności i wysyłki

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki (do 5 dni roboczych po otrzymaniu płatności) + czas dostawy (1-3 dni roboczych)

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy jest uzależniony od firmy kurierskiej UPS (z reguły paczka dochodzi następnego dnia po nadaniu)

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych i zamówień idywidualnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym w naszej pracowni, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia

Na płatność czekamy zawsze 5 dni roboczych ( w przypadku przelewu), po czym wysyłamy przypomnienie. Zamówienie zostaje anulowane po 10 dniach roboczych w przypadku nie dokonania żadnej płatności , lub braku kontaktu z klientem.

 

Forma dostawy, cena przesyłki

 

Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy firmą kurierską UPS. Standardowy czas dostawy po nadaniu to 1-3 dni roboczych. W większości przypadków przesyłki docierają już następnego dnia. Cena przesyłki kurierskiej wynosi 19,50zł. Przy zamówieniu za pobraniem firma kurierska obciąża nas dodatkowo kosztem 5,50zł.

Ceny te uwzględniają koszt wysyłki i obsługę.

Click Shop | Hosting home.pl